Dzień dobry, w czym możemy pomóc?

GKW Adwokaci

Na Kancelarie Adwokackie GKW ADWOKACI – składają się 3 profesjonalne kancelarie adwokackie – Adwokat Izabeli Grzybek, Adwokata Wojciecha Kiermasza, Adwokat Dagmara Jagodzińska, specjalizujące się w świadczeniu pomocy prawnej i poradnictwa prawnego, na rzecz podmiotów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

CO ZAPEWNIAMY NASZYM KLIENTOM?

Z uwagi na szeroki, wzajemnie uzupełniający się profil specjalizacji Adwokatów, tworzących nasze Kancelarie, zapewniamy swoim klientom w pełni fachową, kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu różnorodnych gałęzi prawa, w tym w szczególności z zakresu prawa gospodarczego i handlowego, prawa budowlanego, prawa cywilnego – w tym prawa zobowiązań, stosunków rzeczowych oraz stosunków spadkobrania, prawa rodzinno-opiekuńczego, jak również prawa karnego.

Nasza Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych podmiotów gospodarczych. Przedsiębiorcom indywidualnym oraz spółkom prawa handlowego oferujemy fachową obsługę prawną obejmującą m.in. bieżące doradztwo w kwestiach prawnych, związanych z profilem ich działalności, pomoc przy tworzeniu spółek, opracowywanie/sporządzanie umów handlowych, a także zastępstwo procesowe w sprawach sądowych oraz w postępowaniu egzekucyjnym. Klientom indywidualnym proponujemy z kolei profesjonalne usługi prawne, realizowane na podstawie jednorazowego zlecenia o treści uzależnionej od potrzeb prawnych Klienta i specyfiki danej sprawy.

Dzięki należytej organizacji technicznej i fachowemu personelowi Kancelarii, zapewnimy swoim Klientom przyjazną atmosferę, regularny kontakt oraz bieżący wgląd do prowadzonych w imieniu spraw sądowych i pozasądowych. W swoich działaniach stawiamy na przejrzystość, rzeczowość i sumienność. Tak opisane podejście do każdej z prowadzonych spraw powoduje, że przez lata funkcjonowania Kancelarii zaufały nam setki zadowolonych Klientów.

Dominujące obszary działalności

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych i opiekuńczych powoduje, że dziesiątki Klientów, powierza nam swoje rodzinne problemy prawne. Adwokaci Kancelarii GKW, specjalizują się w prowadzeniu spraw o: rozwód, podział majątku dorobkowego po ustaniu małżeństwa, powierzenie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej nad wspólnymi dziećmi stron, zasądzenie alimentów, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, przeprowadzenie postępowania adopcyjnego, ustanowienie pieczy zastępczej i wielu innych.

Sympatyczna atmosfera panująca w Kancelariach GKW Adwokaci, uzupełniona o otwarte i przyjazne podejście do Klienta sprawiają że trudne rozmowy o potrzebie przeprowadzenia postępowania sądowego lub mediacji pozasądowych, w sprawach ściśle związanych z życiem osobistym i rodzinnym naszych Klientów, stają się znacznie łatwiejsze, a wskazanie najbardziej dogodnych dlań rozwiązań prawnych, następuje drogą cierpliwej edukacji prawnej i skrupulatnie wypracowanego konsensusu.

bieżące doradztwo prawne w kwestiach, związanych z profilem ich działalności gospodarczej, pomoc przy tworzeniu spółek i rejestrowaniu działalności gospodarczej oraz pomoc w prowadzeniu innych postępowań rejestrowych, w tym rejestracji stowarzyszeń i fundacji, zmian wpisów do KRS podmiotów prawnych, wpisów o nadaniu podmiotom prawa, statusu organizacji pożytku publicznego oraz wielu innych.

Świadczymy również regularną pomoc oraz poradnictwo prawne w zakresie opracowywania i sporządzania umów handlowych. Gwarantujemy profesjonalne zastępstwo procesowe w sprawach sądowych o profilu gospodarczym. Proponujemy fachowe opiniowanie prawne zagadnień o tematyce gospodarczej i handlowej oraz pomoc prawną w postępowaniu egzekucyjnym.

Masz problem natury prawnej? skontaktuj się z nami!